fbpx Skip to main content
SepetimClose Cart
  • Teslimat

Siparişleriniz YURTİÇİ Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz sipariş onayınız alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 10 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir. Kargo takip numaranız işleme alındıktan sonra siparişte kullanmış olduğunuz mail adresinize otomatik olarak iletilecektir.

Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz. Hafta sonları şirketimiz kapalı olduğu için gönderimlerimiz hafta içi yapılmaktadır.

  • İade ve Değişim

Satın aldığınız ürünleri iade etmek veya beden değişikliği yapmak istiyorsanız, aşağıda belirtilen değişim/iade süreci koşullarına tabi olmak şartı ile, 15 gün içinde YURTİÇİ Kargo ile aşağıdaki adrese gönderdiğiniz takdirde, FAST FORWARD FUTURE Müşteri numarası olan 337397654 ‘ı vererek ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

İade işlemi onaylandığında, satın alma işleminde kullandığınız ödeme yönteminin aynısı kullanılarak geri ödemeniz yapılacaktır. İade/değişim işlemi için Yurtiçi Kargo dışında bir kargo şirketi seçmeniz durumunda Şirketimiz kargo masraflarından sorumlu olmayacaktır, bu durumda kargo ücretini ödemeniz gerekir.

Değişim/İade yapabilmek için adres,

FİLTEKS MODA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres : Cihangir Mah. Şehit Zafer Kızıltaş Sk. No:9/1 Avcılar/İstanbul

Müşteri kodu : 337397654

  • İade Şartları

İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ile kullanılmamış ve hasar görmemiş şekilde FAST FORWARD FUTURE gönderim adresine yollamanızı rica ederiz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmişse kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ya da koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Giyim ürünleri kullanılmış, yıkanmış, etiketleri çıkarılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.

Diğer sorularınız için info@fastforwardfuture.net adresine yazabilirsiniz.

  • İade Hakkının Kullanılacağı Haller

ALICI’nın istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde; 

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmelerde; 

Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmelerde; 

ALICI tarafından ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması şartıyla maddi ortamda sunulan kitap, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelerde; 

Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmelerde; 

Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmelerde;

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ile tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerde (hediye kartı, hediye çeki, para yerine geçen kupon ve benzeri).

 

İsim/Ünvanı               : FİLTEKS MODA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adresi                         : Cihangir Mah. Şehit Zafer Kızıltaş Sk. No:9/1 Avcılar /İSTANBUL

Mersis No                   : 0387057552814689

E-Posta Adresi           : info@fastforwardfuture.net